IMG 20131116 144112

Listopad był miesiącem, w którym odbyło się wiele turniejów szermierczych z udziałem naszych zawodników. Dwukrotnie, 9-10 i 16-17 listopada braliśmy udział w zawodach w Szczecinie w „Pucharze Ziem Północnych" i „Pucharze Gryfka". Ten drugi turniej okazał się dla nas szczególnie udany, ponieważ Zosia Kunysz w kategorii zuchów zajęła drugie miejsce a Patrycja Teska w finale była ósma.

Jeszcze lepiej powiodło się naszym zawodniczkom i zawodnikom w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół w Szermierce, które odbyły się Śremie 24 listopada. Joanna Mikołajczak i Zofia Frąckowiak zajęły pierwsze i drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, a Antonina Frąckowiak była druga i Jędrzej Huchrak trzeci w kategorii szkół podstawowych.
Również 24 listopada w Rybniku na Pucharze Polski Juniorów w Szpadzie Weronika Nawrot zajęła wysokie 23 miejsce na 92 startujące zawodniczki z kraju i z zagranicy.

Sezon szermierczy jeszcze w pełni, więc życzę wszystkim szermierzom równie udanych startów w grudniu.